ДУХОВНА МАНДРІВКА У БУДАПЕШТ (АВІА)

Столиця Угорщини варта того, щоб закохатися в неї з першого погляду. Будапешт – це старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у майже двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай, але з’єднують величні мости та об’єднує вільний угорський дух і любов містян до своєї столиці. Будапешт, без сумніву, мальовничий і заворожуючий будь-якої пори року й будь-якої години дня.
Величаві архітектурні споруди, численні музеї, старовинні мости через Дунай, вузенькі та неповторні вулички Буди, як і сучасні проспекти, парки, крамнички, кафе тощо радують око та душу і навесні, і влітку, і восени, і взимку. Потрапляючи сюди, відразу відчуваєш, як накопичена втома кудись зникає, в голові світлішає, тіло стає легким, і ти готовий без перепочинку, сніданку й обіду ходити за екскурсоводом, дізнаватися все більше подробиць про столицю Угорщини й накопичувати в собі нові враження й позитивні емоції. А потім самому ще і ще проходити цими самими місцями і щоразу відкривати для себе щось нове.
Сучасна столиця Угорщини – це туристичне місто, яке часто називають «Парижем Східної Європи». Відпочинок в Будапешті подарує масу яскравих вражень, адже це не тільки головний промисловий, культурний і політичний центр Угорщини, найбільший порт на Дунаї і найважливіший транспортний вузол країни, але ще і шосте за величиною місто Європейського Союзу. У Будапешті зосереджено безліч цікавих музеїв і галерей з багатими експозиціями. Є численна кількість готичних замків і древніх фортець, що розкинулися на мальовничих пагорбах, які розкажуть про життя Угорської держави в різні епохи її існування. Це злиття західного і східного стилів, яке розбурхує уяву туристів у самих химерних формах (http://igormelika.com.ua/shhodennik-mandrivnika/ugorshhina-turistichna-budapesht-misto-na-dunaji-10-12-05-2013)

Програма

1 день 11.00 зустріч в аеропорті Жуляни, паспортний контроль, посадка в літак, переліт у Будапешт

13.55 приліт у Будапешт, паспортний контроль, переїзд громадським транспортом у готель, поселення

вечірня прогулянка містом

2 день екскурсія містом. Катедральний собор святого Іштвана, замок Вайдахуняд, Церква Святого Матяша, Рибальський бастіон, Угорський Парламент, Ланцюговий міст Сечені, Будайська фортеця

 3 день відвідини термальних купалень (Сечені), вільний час, можливість придбати сувеніри

4 день Божественна Літургія у парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ (храм святого Михаїла)

5 день 12.00 прибуття в аеропорт, паспортний контроль, посадка в літак, переліт у Київ

17.05 прибуття у Київ

Останні події
Позначки